Jak otrzymać darmowe skiny do CS:GO

darmowe skiny cs go

O grze CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive (w skrócie CS:GO) to sieciowa strzelanka FPP i gra taktyczna, stworzona przez Valve Corporation i Hidden Path Entertainment, którzy rozwijali również Counter-Strike: Source po premierze. Jest to czwarte wydanie z serii gier Counter-Strike.

Darmowe skiny do CS GO – Informacje

Cześć wszystkim! W naszym artykule dowiecie się jak odebrać darmowe skiny do Counter-Strike: Clobal Offensive. Jeśli przerażają was ceny na Steamie, to jesteście w odpowiednim miejscu. Znajdziecie tu nowe Skiny do CS GO z funkcją StatTrak. Uwaga! Warto się pośpieszyć, oferta jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!

Jak otrzymać darmowe skiny do CS GO?

Po pierwsze, wybierz jeden z dostępnych skinów CS:GO w serwisie CSGO-Skiny, lub SkinyCS. Każdego dnia pojawiają się nowe skiny, które rozchodzą się bardzo szybko. Następnie, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości, aby uniknąć scammerów! Po weryfikacji, odczekaj od 15 minut do 1 godziny i sprawdź swoje konto steam. Gotowe! Zyskałeś swój własny, nowy skin w grze!

Pamiętaj aby mieć aktywny Steam Guard przez 14 dni aby móc dokonać wymiany. Rozdano już takie skiny jak: M4A1-S CYREX czy P90 EMERALD DRAGON. Odbierz wybrany przez siebie skin.

Wszystko o skinach broni w CS:GO – przewodnik dla początkujących

Ostatnio skończyłem udoskonalać skinami wszystkie moje bronie (cóż, prawie wszystkie). Mnóstwo rzeczy, które odkryłem po drodze, prawdopodobnie zrobiłbym inaczej, jeśli bym o nich wiedział wcześniej.

Poradnik ten, ma na celu wskazanie wam podstawowych rzeczy dotyczących skinów, ich kupowania, sprzedaży, które mogą okazać się bardzo przydatne dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z Counter-Strikiem i nie do końca wiedzą jak działają skiny.

counter-strike-go-skiny
Efektowne skiny broni w Counter-Strike GO

Jestem pewny, że dla większości, informacje podane poniżej będą oczywiste, ale ten przewodnik nie jest dla większości. W związku z tym, pominę kwestię skinów do noży, bo nie sądzę, że ktoś zainteresowany tym przewodnikiem będzie chciał wydawać ponad 200zł na ozdobną skórkę do pojedynczej broni. Nie będę pisał również o naklejkach, zostawimy to na później.

Podstawy

Skiny dostępne są w trzech głównych wariacjach: Normal, StatTrak, Souvenir. Wszystkie skiny dostępne są w trybie Normal, ale żaden nie będzie dostępny w StatTrak i Souvenir na raz, a czasem nawet w żadnym z nich. Skiny Normal są, rzecz jasne, normane – są podstawą dwóch pozostałych kategorii i nie mają żadnych specjalnych cech, czy właściwości.

BUTTERFLY KNIFE SCORCHED – Zaprawiona w walkach

Skiny StatTrak i Souvenir są dwoma różnymi sposobami na popisanie się. Bronie StatTrak działają podobnie do brani Strange z Team Fortess 2, lub Dota 2. Posiadają mały wyświetlacz LED, który śledzi kille dokonane przez jego właściciela. Kiedy skiny StatTrak zostają wstawione na sprzedaż, licznik killów się resetuje; kiedy kupicie skin tego typu, nie przejmiecie osiągnięć poprzedniego właściciela.

AK-47 AQUAMARINE REVENGE – Lekko używana

Bronie typu Souvenir to specjalne bronie, które wypadają losowa podczas wielkich turniejów CS:GO, dla ludzi obserwujących rozgrywkę. Każda broń Souvenir ma na sobie wiadomość upamiętniającą grę, podczas której została zrzucona. Podczas gry, specjalne skrzynki na broń są losowo przyznawane obserwującym; skrzynki te zawierają losową broń typu Souvenir, oraz kilka specjalnych naklejek turniejowych. Wiele graczy zachowuje swoje Souveniry i nie decyduje się na ich sprzedaż, dlatego potrafią być one dość drogie.

AWP ASIIMOV – Przetestowana w boju

Bez względu na rodzaj skinu, każdy z nich ma pewien stopień zużycia. Wpływa to na wygląd skina. Stopnie zużycia nie zmieniają się w czasie – dany skin ma taki sam stopień zużycia na zawsze, bez względu na to jak często jest używany. Większość skinów ma stopnie zużycia w przedziale od 0.00 do 0.70 i 0.99, jednak jest kilka skinów, które nie podlegają tej regule. Dokładne liczby są nie tylko niewidoczne* ale też brane na wyczucie. Podzielone są na stopnie: Factory New(nówka), Minimal Wear, Field-Tested(sprawdzony w polu), Well-Worn i Battle-Scarred (w kolejności od najmniejszego, do największego zużycia). Zauważcie, że nawet pomimo stopni zużycia, wciąż jest miejsce na różnorodność, wyrażoną właśnie ułamkiem. Skin o stopniu Factory New będzie wyglądał jak nieużywany, tak jak na obrazkach. Skin Battle-Scarred będzie dużo bardziej zniszczony. Niektórym się to podoba, innym nie do końca. To tylko kwestia estetyki, więc wybierz taki skin, który najbardziej ci się podoba.

* Jeśli masz ochotę poszperać, możesz właściwie zobaczyć dokładne wartości – ten poradnik pokaże ci jak. Jest możliwość sprawdzenia przedmiotów innych ludzi (np. tych, których widzisz w markecie) – jeśli naprawdę chcesz, możesz dowiedzieć się dokładne jak zużyty jest skin, który cię interesuje. Właściwie możesz bezpiecznie polegać na stopniach zużycia; więcej szczegółów poniżej.

Jak wybrać odpowiednie skiny

Czasem kupujący wiedzą dokładnie czego chcą i szukają jednego, wybranego skina, który przykuł ich uwagę. Inni chcą po prostu sprawdzić wszystkie dostępne opcje i wybrać coś, co im się podoba. W każdym przypadku są pewne informacje, które warto wiedzieć o skinach. Wyjątkowo przydatna jest w tym przypadku strona csgostash.com. Możecie sprawdzić każdy skin dostępny w grze, zobaczyć ceny, szczegóły zużycia i wszystkie możliwe naklejki.

W tym miejscu powinienem wspomnieć, że jest wiele różnych sposobów na zdobycie skinów, ale najmniej skomplikowany (na którym opiera się ten przewodnik) to skorzystanie z jednego z serwisów, które oferują darmowe skiny do CS:GO, czyli CSGO-Skiny, lub SkinyCS.

Jeden z poniższych skinów może być Twój!

Kliknij i odbierz skin

Inną oczywistą opcją jest kupno ich bezpośrednio na Rynku Społeczności Steam. Wymiana skinów za skiny jest dobrą opcją, jeśli jesteś bardziej doświadczonym graczem, jednak obstawianie w ciemno nie jest zbytnio opłacalne. Otwarte skrzynki nie są tego warte z pieniężnego punktu widzenia; wiele osób zawyża liczby, co prowadzi do tego, że w dłuższej perspektywie po prostu stracisz pieniądze, a dodatkowo nie ma żadnej gwarancji, że dostaniesz taki skin jaki chciałeś, nie mówiąc już o stopniu zużycia.

W tym momencie możecie zacząć przeglądać wszystkie skiny i wybrać, który chcielibyście zdobyć (lub jeśli jesteście bardziej ambitni, możecie stworzyć ogromną listę życzeń ze skinami, które wam się podobają). Warto jednak pamiętać o budżecie jakim dysponujemy. Upewnij się, że waluta w górnym, prawym rogu strony jest w euro, aby poprawnie oszacować cenę (niestety złotówki nie są jeszcze dostępne). Pamiętaj, że bardzo prawdopodobnym jest zdobycie mnóstwa skinów za bardzo niewielką cenę. Jest wiele sposobów na wykorzystanie twojej gotówki na maksa.

Bardzo prostym sposobem na zmniejszenie kosztów jest wybór tego samego skinu w innym (tańszym) poziomie zużycia. Szczególnie sprawdza się to dla skinów w trybie „patina” – są to skiny, które nie mają nałożonych na sobie obrazków, zamiast tego wyryte w metalu obrysy (lub specjalnie barwiony metal, jak w Tec-9 | Brass). Weźmy na przykład skin USP-S | Stainless. W momencie pisania tego artykułu dostępny jest on na rynku za około 3 dolary. Różnica pomiędzy wersją Factory New i Minimal Wear jest praktycznie niezauważalna (lekko inny odcień metalu), ale wersja Minimal Wear możesz kupić za połowę ceny! Absolutnie nie ma potrzeby kupowania każdego skina w wersji Factory New jeśli chcesz dobrze wyglądające skiny; sprawdzaj zawsze jak wygląda dany skin na innych poziomach zużycia, aby zobaczyć czy możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Aby lepiej to zobrazować, każdy skin na csgostash ma krótki filmik na dole strony, który pokazuje jak wygląda skin na różnych poziomach zużycia. Jeśli na przykład próbujesz zdecydować czy wersja Field-Tested jest w porządku, znajdź najmniejszą wartość poziomu zużycia, która wciąż jest w kategorii Field-Tested. Tak będzie wyglądał skin w najgorszym wypadku.

Jeśli wolałbyś, aby skin wyglądał na bardziej zużyty, szukaj jak najwyższych wartości poziomu zużycia.

Jeśli podoba ci się dana wersja, to możesz kupować. Jeśli nie, spróbuj innego poziomu zużycia, lub zaryzykuj to, że skin Field-Tested, który otrzymasz, nie będzie wyglądał do końca tak jak chciałeś.

W każdym razie, jeśli chcesz zobaczyć filmiki ze stopniami zużycia każdego skinu, znajdziesz je na tej stronie.

Kilka słów o “utwardzonych skinach”

Istnieje specjalny typ skinów zwany “utwardzony”(Case Hardened) – dostępny na przykład dla broni AK-47/Five-SeveN (odbierz skin AK-47) i kilku noży. Utwardzone skiny nie są wyceniane w taki sam sposób jak pozostałe skiny, ponieważ wzór na metalu jest losowy. Dlatego ich ceny mogą znacznie się różnić, w zależności od konkretnego wzoru skinu. Jeśli chciałbyś kupić jeden z takich skinów, przygotuj się na długie poszukiwania, zanim znajdziesz ten, który ci się spodoba. W tym przypadku nie warto posiłkować się cenami na csgostash, ponieważ pokazują tam jedynie najniższe ceny za skiny – ten który wybrałeś, może być dużo droższy.

Wskazówki dla kupujących skiny

Sprawdzaj na bieżąco stronę z interesującym cię skinem. Ceny skinów mogą znacznie wzrastać i maleć w przeciągu zaledwie kilku godzin – jeśli wykres cen jest w danym momencie w górze, warto trochę poczekać i zobaczyć czy cena pójdzie w dół.

Ceny pokazane na csgostash nie są aktualne co do minuty – jedynym sposobem, żeby dokładnie wiedzieć po jakiej cenie sprzedawany jest dany skin, to przeszukanie rynku społeczności. Jeśli patrzysz tylko na ceny z csgostash, to przygotuj się na możliwy szok, kiedy przejdziesz do płatności.

Jeśli skin ma dołączone naklejki, pojawią się one na stronie rynku. Całkiem możliwe, że dostaniesz darmowe naklejki dołączone do skinu, który kupujesz.

Hyper Beast – Patryk Podgrzybek Grzyb – pobierz tapetę

Jeśli chcesz zarobić troche darmowych pieniędzy, dzięki którym kupisz wiele tanich skinów, kliknij w swój nick w głównym oknie Steam i wybierz z menu Badges. Możesz szybko zarobić dodatkowe pieniądze obserując grę innych i zdobywając karty handlowe, które następnie sprzedajesz na rynku (możesz obserwować więcej niż jedną grę na raz). Jako że wiele skinów (szczególnie tych na rzadziej używane bronie) chodzi po bardzo niskiej cenie, kilka kart handlowych wystarczy do zakupu.

Doskonały czas na kupno skinów jest podczas wyprzedaży Steam – większość wydarzeń oferuje darmowe karty handlowe, lub inne przedmioty, które można szybko sprzedać na rynku (jeśli nie interesuje cię wydarzenie). Dodatkowo, ceny skinów spadają nieco podczas wyprzedaży, ponieważ ludzie wyprzedają skiny, których nie używają, aby kupić karty handlowe.

To by było na tyle! Proszę, dajcie znać w komentarzach, czy w jakiś sposób mogę ulepszyć ten poradnik, dodać inne informacje, lub poprawić błędy. Mam nadzieję, że pomoże on tym, którzy są zagubieni na początku przygody z CS:GO tak, jak ja byłem na początku.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings