Jak dodać zdjęcie na Instagram z telefonu i komputera?

dodaj-zdjecie-instagramInstagram to aplikacja, która szybko zrobiła zawrotną karierę. Pomysł był prosty: Instagram miał być serwisem społecznościowym, który daje możliwość dzielenia się zdjęciami, na których utrwalono chwile z dnia codziennego. Idea spodobała się ludziom na całym świecie – nowe medium natychmiast zyskało miliony użytkowników.

Dziś z Instagrama korzystają nie tylko prywatne osoby, ale również firmy. Niektórzy wrzucają na platformę słynne selfies czy fotki z przyjaciółmi, inni tworzą profile tematyczne i skupiają się na jakimś temacie.

Instagram to ogromna szansa na podzielenie się swoim hobby i nawiązanie nowych znajomości. Jak wrzucać zdjęcia na jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie?

Dodawanie zdjęć na Instagrama przez telefon

Najprostszym sposobem na stworzenie konta i dodawanie na nie zdjęć jest zainstalowanie aplikacji na telefonie. Kiedy utworzymy już swój profil, że klikniemy na ikonkę aparatu w dolnym menu.

Będziemy wtedy mogli albo zrobić zdjęcie korzystając z aparatu w telefonie albo wybrać jedno ze zdjęć zapisanych w bibliotece. Następnie będziemy mogli nałożyć na fotkę jeden z dostępnych filtrów i nieco je upiększyć, korzystając z takich narzędzi jak wyostrzanie, kontrast, jasność czy nasycenie.

Kiedy dostosujemy już wszystkie ustawienia wystarczy, że klikniemy „dalej” i dodamy do zdjęcia podpis – żeby fotka trafiła do większej liczby ludzi, możemy wykorzystać popularne hasztagi.

Instagram umożliwia nam również oznaczenie miejsca, w którym wykonaliśmy fotografię oraz oznaczenie znajomych, którzy się na niej znajdują.

Jak wrzucić fotkę na Instagrama korzystając z komputera?

Wiele osób nie wie, że fotkę na Instagrama możemy dorzucić również z komputera. Żeby zyskać taką możliwość, wystarczy zainstalować program o nazwie Gramblr. Jeśli chcemy, żeby zdjęcie miało kształt kwadratu, musimy przyciąć je w programie graficznym. Korzystając z Grambl, możemy je dodać na nasz profil na Instagramie, dodać podpis i hasztagi.

Więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule Jak korzystać z Instagrama na komputerze.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings