Jak odblokować zablokowaną osobę na Facebooku?

Warto wiedzieć, że blokada nałożona przez nas na daną osobę na Facebooku, nie ma trwałych skutków. Nałożone ograniczenia można bez większego problemu cofnąć, a cała procedura odblokowania, nie potrwa dłużej niż 5 minut.

Portal Marka Zuckerberga daje nam niezwykle szerokie możliwości w kwestii konfiguracji ustawień naszej prywatności i zarządzania kontaktami dodanymi do listy znajomych.

Jedną z funkcji, którą udostępnia Facebook, jest opcja blokowania wybranych osób. Nie należy się jednak obawiać, że skutki takiego działania będą trwałe. Blokadę można cofnąć w każdej chwili, a poradzi sobie z tym każdy, nawet średnio zaawansowany użytkownik.

Jak odblokować kogoś na Facebooku?

Aby zdjąć ograniczenie, w pierwszej kolejności należy kliknąć przycisk hamburger, czyli charakterystyczną ikonę czterech równoległych linii. W dalszej kolejności, przewijamy menu w dół, szukając sekcji Ustawienia konta. W podmenu wybieramy opcję Blokowanie. Aby odblokować wybraną osobę, obok jej imienia i nazwiska klikamy przycisk Odblokuj.

Należy jednak pamiętać, że zdjęcie blokady nie skutkuje automatycznym przywróceniem danej osoby do grona znajomych. W tym celu, należy wysłać ponowne zaproszenie i jeszcze raz przeprowadzić procedurę.

Chcesz dowiedzieć się więcej ciekawostek o Facebooku?

Sprawdź nasze pozostałe artykuły:

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings