Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na FB?

Dowiedz się kto tak naprawdę obserwuje cię na Facebooku

odwiedziny na facebooku powiadomienia

Facebook nie udostępnia żadnej opcji, która pozwalałaby na sprawdzenie kto wchodził na nasz profil, jednak jest kilka sposobów na to, by sobie z tym poradzić. Na pewno każdy użytkownik Facebooka jest ciekawy kto i jak często odwiedza jego profil. Zarówno dziewczyny jak i chłopacy często zastanawiają się kto wchodził na ich profil, oraz:

 • Czy mój chłopak/dziewczyna mnie sprawdza?
 • Czy mój były/a wciąż odwiedza mój profil?
 • Kto ogląda moje zdjęcia?
 • Kto najczęściej przesiaduje na mojej tablicy?
 • Czy mam tajemniczego adoratora?

…i tak dalej. To normalne. Jednak wiele razy spotkaliśmy się z aplikacjami, które podawały nieprawdziwe dane, lub dziwnymi sposobami, które zostały wymyślone tylko po to, aby przyciągnąć widownię.  Prawda jest taka, że dzięki kilku kliknięciom można z ławością zobaczyć naszych podglądaczy.

Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na FB?

Przedstawiamy 3 działające i bezpieczne sposoby na sprawdzenie kto odwiedza Twój profil na Facebooku.

Sposób 1 – Aplikacje internetowe

Sprawdź kto odwiedzał twój profil na Facebooku

Dwie najpopularniejsze i sprawdzone aplikacje to Friend Viewer, oraz Face Podglądacz. Działają one prawidłowo zarówno na komputerach, telefonach, jak i innych urządzeniach mobilnych. Pozwalają uzyskać dokładne informacje o tym, kto, kiedy i jak często przebywał na Twoim facebookowym profilu.

Skorzystanie z aplikacji internetowej jest najprostszym i najszybszym sposobem na sprawdzenie kto podglądał nasz profil. Zazwyczaj należy podać link do naszego profilu, albo adres e-mail do Facebooka.

Gdzie znaleźć link do naszego profilu?

 1. Wejdź na stronę facebook.pl
 2. Przejdź na swój profil
 3. W pasku adresu przeglądarki znajdziesz link do swojego profilu
 4. Skopiuj link i wklej w aplikacji Friend Viewer

nazwa-uzytkownika

Gdzie znaleźć facebookowy adres e-mail?

 1. Wejdź na stronę facebook.pl
 2. Przejdź na swój profil
 3. Kliknij w zakładkę Informacje
 4. Znajdź adres e-mail, który wyglądał będzie tak: twoja-nazwa@facebook.com
 5. Skopiuj e-mail i podaj w aplikacji Face Podglądacz

facebook-email

Sposób 2 – Wtyczka do przeglądarki Google Chrome

Czym jest FB Visitors?

FB Visitors to darmowe rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które pozwala śledzić kto odwiedział Twój profil na Facebooku. Wtyczka sprawdza się doskonale, jednak jedynym ograniczeniem jest to, że działa jedynie dla użytkowników Chrome.

Jak zobaczyć kto odwiedział mój profil?

Jak używać FB Visitors? Oto instrukcja obsługi w kilku prostych krokach:

 1. Pobierz rozszerzenie FB Visitors.
 2. Klikając 2 razy na plik, zainstaluj wtyczkę w przeglądarce Chrome.
 3. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku. Przejdź do swojego profilu i kliknij w ostatnią zakładkę Więcej. W rozwijanej liście pojawi się opcja Odwiedzający.
 4. Przejdź do zakładki Odwiedzający, gdzie wyświetli się lista osób, które ostatnio odwiedzały Twój profil.

odwiedzajacy-profil-fb

Na dodatkowej karcie masz możliwość zobaczenia, czy osoby, które odwiedzały Twój profil to znajomi, czy nieznajomi. W drugim przypadku masz możliwość dodania do znajomych, zobaczenia profilu danej osoby, wspólnych znajomych, lub zablokowania wybranej osoby tak, aby nie mogła więcej wchodzić na Twój profil.

kto-odwiedza-moj-profil-na-fb

Sposób 3 – kod źródłowy strony

Ten sposób pozwala na określenie najlepszych znajomych na Facebooku (w tym odkrycie nowych i podglądających profil) , dzięki wykorzystaniu kodu źródłowego strony. Wyniki są oparte na wielu różnych czynnikach, takich jak kto komentował Twoje posty, kto lajkował Twoje zdjęcia, kto do Ciebie pisał, kto odwiedzał Twój profil i tak dalej. Nie martw się, jeśli nie wiesz o czym mówimy – wyjaśnimy to w kilku prostych krokach:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź na stronę facebook.pl
 2. Wejdź na swój profil
 3. Kliknij Ctrl+U, aby wyświetlić kod źródłowy strony
 4. Kliknij Ctrl+F – otworzy to wyszukiwarkę tekstu w której należy wpisać InitialChatFriendsList
 5. Zaraz po wyszukiwanej frazie, zobaczysz numery ID profili, które najczęściej wchodzą z Tobą w interakcje.
 6. Otwórz stronę http://www.facebook.pl/ na nowej karcie, wklej wybrany numer ID do adresu i kliknij Enter. Przykładowo: http://www.facebook.com/211129519265179/
 7. Wyświetli Ci się profil danej osoby

Należy pamiętać, że jeśli wyświetli Ci się osoba, która nigdy nie skomentowała Twojego postu, ani nie polubiła zdjęcia, lub nawet nie masz jej w znajomych – jest ona tam dlatego, ponieważ często odwiedza Twój profil.

Wskazówka: Pierwsze numery ID reprezentują osoby, które najczęściej pojawiają się na Twoim facebooku. Ostatni numer, to profil który nigdy nie odwiedził Twojego profilu.

Jak podglądać profile zostając niezauważonym?

Jak wyłączyć czat na Facebooku

Jeśli chcecie oglądać profile innych użytkowników tak, aby nie mogli oni wykryć waszych wizyt, wystarczy przejść w tak zwany tryb incognito na Facebooku. W tym celu należy jedynie wyłączyć czat podczas przeglądania profili. Aplikacje nie są w stanie wykryć osób, które mają wyłączony czat.

Aby pozostać anonimowym na Facebooku:

 1. Kliknij ikonkę Opcje na dole listy kontaktów.
 2. Wybierz Wyłącz czat.
 3. Zaznacz opcję Wyłącz czat dla wszystkich kontaktów i potwierdź przyciskiem OK.
 4. Gotowe!

Podsumowanie

To już wszystkie sprawdzone sposoby, na dowiedzenie się kto odwiedza nasze profile na Facebooku. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym poradniku okażą się dla Ciebie przydatne. Teraz czas na Ciebie, sprawdź jak działają nasze sposoby i daj znać w komentarzu.

 1. 17 najlepszych gier na Facebooku w 2020 roku
 2. Jak usunąć konto na Facebooku
 3. Jak włamać się komuś na profil Facebook

Jest wiele sztuczek, aby oszukać Facebooka i inne strony społecznościowe, jednak większość ludzi o nich nie wie. Jeśli lubisz wykorzystywać takie sposoby, odwiedzaj jak najczęściej naszą stronę. Wkrótce kolejne tricki.

Aktualizacja 2022

W ciągu ostatnich lat Facebook wprowadził wiele dodatkowych zabezpieczeń, aby kontrolować dostęp do podstawowych informacji użytkowników, oraz tego kto może je przeglądać.

Mimo tego, wciąż istnieją sposoby, dzięki którym sprawdzimy kto najczęściej odwiedza nasz profil. Mamy nadzieję, że dzięki wskazówkom zawartym w niniejszym artykule dowiecie się jak bardziej kontrolować informacje udostępniane na Facebooku, oraz odkryjecie swoich największych tajemniczych fanów.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

53 komentarzy

 1. Komentujący wyżej maja racje, bo wszystkie te sposoby są dobre. W aplikacjach wystarczy podać nazwe profilu, potem potwierdzić nr telefonu. Kod źródłowy Facebooka też działa, zobaczysz tam wszystkich znajomych i nieznajomych, którzy odwiedzali twoj profil. Poczytałem na ten temat i okazuje się, że to są osoby, które weszły na nasz profil co najmniej raz w ostatnim czasie. Czyli ogólnie ten artykuł to spis wszystkich możliwości na sprawdzenie kto podgląda nas na facebooku. Polecam ludziom, którzy chcą zobaczyc kto ich odwiedza.

 2. Sposób 3 – kod źródłowy strony. Nie wiem, czy działa prawidłowo, bo od dłuższego czasu pokazuje tylko 2 wizyty znajomych. I znalazłem też ID tej samej osoby, co niby odwiedziła mnie 2 razy i wcale

 3. Witam. Wystarczy podać swój login do fb i numer telefonu dla potwierdzenia i gotowe. Pojawili mi się wszystkie konta, które wchodziły na mój profil w ostatnim roku.

 4. Czy jesli kto kogo chce sprawdzić , czy wchodzi na moją stronę ma wylaczony czat, sprawdzajac za pomoca kodu zrodlowego tez nie wykryje jego aktywnosci na moim Koncie? Jest napisane , że aplikacje nie wykrywają osob w wylaczonym czatem, a jak sie to ma do sprawdzania metodą kodu źródłowego?