Jak zagadać do dziewczyny na Facebooku?

Najlepsze techniki na zdobycie uwagi każdej kobiety przez neta. Dowiedz się jak poderwać przez Facebooka dziewczyny, których nie znasz. 100% Sprawdzonych sposobów!

jak zagadać do dziewczyny

Ktoś wpadł Ci w oko i nie wiesz teraz co zrobić, aby zwrócić na siebie jej uwagę? Cóż, nie jesteś pierwszy, ale nie martw się, bo w tym tekście postaramy się znaleźć sposób na rozwiązanie palącego sercowego problemu. Wbrew pozorom istnieje kilka metod, które mogą zagwarantować Ci zdobycie jej serca.

Przeczytaj uważnie artykuł i dowiedz się jak zagadać do dziewczyn przez fejsa.  Dodatkowo podrzucimy Ci kilka pomysłów na rozpoczęcie rozmowy i pokażemy największe wpadki przy podrywie online. Jesteś już gotowy do tego, by wreszcie zdobyć jej zainteresowanie?

Jak zagadać do dziewczyny na FB?

Wiedziałeś, że Facebook pierwotnie miał służyć do tego, by oceniać najpiękniejsze studentki z uczelni Marka Zuckerberga, a potem także do ich podrywania? Mimo upływu lat zagadywanie do dziewczyn leży u podstaw fejsa, dlatego nic dziwnego, że chcesz nawiązać kontakt ze swoim crushem właśnie przez to medium społecznościowe. To naprawdę dobry pomysł!

Najtrudniejsze jest jednak odkrycie jak zagadać do dziewczyn online. Wiąże się to przecież ze sporym stresem, bo łatwo można spalić każdą znajomość, zwłaszcza na starcie. Istnieje również ryzyko, że dziewczyna nigdy Ci nie odpisze, lub po prostu zacznie stosować tzw. ghosting, czyli celowe porzucenie relacji. By skutecznie zagadać do kobiety przez FB, musisz mieć grubą skórę i sporo pewności siebie.

Największy problem można napotkać już na samym początku. Kluczowe jest dobranie strategii, która bezpośrednio wynika z tego, czy miałeś okazję poznać tę dziewczynę w prawdziwym świecie. Etap przygotowania do wiadomości można uznać za jeden z najważniejszych, bo źle dobrana strategia rozmowy nie przyniesie sukcesu. Dlatego opracuj swoje działa zgodnie ze stopniem znajomości wybranki.

Co napisać na Messengerze do dziewczyny, której nie znam?

W takich sytuacjach radzimy spore przygotowania, zanim napiszesz do dziewczyny. Spróbuj dowiedzieć się czegoś o niej z jej profilu lub innych źródeł, a następnie zastanów się, o czym najchętniej byś z nią pogadał. Lubicie tego samego aktora, a może oboje nie cierpicie disco-polo? Wykorzystanie tej wiedzy przy zagadywaniu do dziewczyny przez Facebooka może być cenne.

Możesz też pójść na żywioł i po prostu do niej napisać, ale tego typu działania są odradzane, bo zwyczajnie zmniejszają Twoje szanse na skuteczny podryw online. Jeśli już decydujesz się na napisanie do crusha bez większego planu, zadbaj przynajmniej o to, by nie brzmieć banalnie. Wiadomości takie jak co tam? możesz od razu odrzucić, bo przyniosą więcej złego niż dobrego.

Co napisać do znajomej dziewczyny?

Jeśli wiesz co nieco o swojej sympatii, to masz cenną wiedzę, którą musisz tylko umiejętnie wykorzystać. Z pewnością orientujesz się, jakiego używa języka, czy dużo żartuje lub co było ostatnio dla niej problemem. Skupiając się na tym ostatnim, jeśli słyszałeś, że miała problem np. z danym przedmiotem w szkole, możesz zaoferować jej pomoc. Możesz zaproponować jej małą wymianę: pomożesz jej z jej problemem, a ona z Twoim, jeśli tylko jakiś masz.

A może macie zbliżone poczucie humoru? Zabawne gify czy najlepsze memy to coś, co napędza wiele internetowych znajomości na początkowym etapie znajomości. Dobrze jest znaleźć wspólny grunt, na którym będziecie się odnajdywać, a rozmowa sprawi przyjemność nie tylko Tobie, ale także jej. Wówczas możesz założyć, że ona również czasem napisze do Ciebie, bo taka znajomość zacznie dla niej stanowić wartość.

O czym wato pamiętać pierwszy raz zagadując do dziewczyny przez internet?

Z pewnością nieraz słyszałeś o Tym, jak ważne jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Ta reguła jednak ma zastosowanie nie tylko w prawdziwym świecie, ale również tym cyfrowym. Jest to szczególnie ważne, gdy piszesz do dziewczyny, której nie znasz. Dlatego postaraj się zadbać o jak najlepszy pierwszy kontakt. Sprawdź, czy wiadomość brzmi dokładnie tak, jak chciałeś, by nie spalić się już na starcie!

Jeśli chcesz zagadać do dziewczyny przez FB tylko po to, aby ją poderwać, to sprawdź najpierw, czy ona w ogóle jest wolna! Jeśli ma chłopaka, to możesz sprowadzić na siebie kłopoty, bo istnieje spora szansa, że dziewczyna podzieli się ze swoim partnerem informacją o nowym znajomym. Jeśli Twoja wybranka jest już z kimś, to masz naprawdę niskie szanse. Jak to mówią, próbować zawsze warto, ale nie nastawiaj się na sukces.

Pamiętaj jeszcze o jednym. Jeśli chcesz zbudować z tą dziewczyną długotrwałą relację, wówczas nie możesz udawać nikogo innego, bo na którymś etapie relacji to wyjdzie. Doprowadzi to do sporego rozczarowania i być może kresu relacji. Oboje w takiej sytuacji stracicie tylko czas i oddalicie się od siebie. Dlatego przede wszystkim pozostań sobą, a znacznie zwiększysz swoje szanse w trakcie zagadywania online.

najlepsze teksty na podryw
Najlepsze teksty na podryw @snapcenter

Błędy podczas zagadywania do dziewczyn przez Facebooka, których musisz się wystrzegać!

Byłbyś w szoku, gdybyś przeczytał wszystkie błędy popełniane przez facetów w trakcie podrywania przez FB. Można by o tym napisać książkę, dlatego my wymienimy tylko te najczęstsze i największe gafy, które wywołują u większości dziewczyn ciarki zażenowania czy tzw. cringe’u.

  1. Tanie teksty na podryw przez internet. To nie tak, że stosowanie cytatów do zagadania dziewczyny przez FB jest złym pomysłem. Jeśli już decydujesz się na to rozwiązanie, zadbaj koniecznie o to, by wiadomość brzmiała oryginalnie i nawiązywała do Twojej wybranki. Jeśli wiesz, że cechuje się wysokim poczuciem humoru, poszukaj jakiegoś zabawnego tekstu, który może ją rozbawić.
  2. Teksty na start o wyraźnym charakterze seksualnym. Stosowanie tego typu wiadomości to świetny sposób na to, by Twoja sympatia nigdy Ci nie odpisała. Tego typu wiadomości można ewentualnie wysyłać przez portal randkowy od Facebooka – FB Dating.
  3. Udawanie kogoś, bo tak radzi internetowy poradnik podrywania. Większość tego typu tekstów tworzą osoby, których jedyną intencją jest zarobienie na mężczyznach pragnących uwagi konkretnej dziewczyny. Większość rad od  tzw. guru poderwania jest głupich i nieskutecznych. Odrzuć ich teksty o byciu zimnym macho, zwróceniu uwagi i nagłym odejściu albo konkrecie na start. Po prostu bądź sobą. Zachowaj naturalność przy pisaniu do dziewczyny, a ona na pewno to doceni.

3 pomysły na rozpoczęcie rozmowy z dziewczyną na FB

1. Wiadomość z nawiązaniem do udostępnionej przez nią treści

Jeśli Twoja wybranka korzysta aktywnie z social mediów, z pewnością udostępnia w nich wiele różnych materiałów. Pozwoli Ci to zebrać informacje o niej, dzięki czemu będziesz mógł ją poznać jeszcze zanim do niej zagadasz przez FB! Napisanie do niej w związku z udostępnioną treścią na fejsie jest niezłym pomysłem, zwłaszcza w sytuacji, gdy możesz ciekawie skomentować tę treść. Postaraj się napisać coś unikalnego, podzielić się swoją opinią, a także dopytać jej o coś, by stworzyć dla niej przestrzeń na odpowiedź.

Dodatkowa rada: pisz tylko o tym, co zobaczyłeś na Facebooku. Nie wykorzystuj w takiej wiadomości tego, co zobaczyłeś np. na jej Instagramie. Jeśli zagadasz do dziewczyny przez FB wykorzystując dodatkowe, zewnętrzne informacje, znacznie zmniejszysz swoje szanse. Sprawisz, że poczuje się stalkowana, co będzie dla niej bardzo niekomfortowe.

2. Słodki lub zabawny gif

Jeśli znasz jej ulubiony film, ukochanego artystę lub po prostu coś, co bardzo lubi, możesz to wykorzystać! Gify na Facebooku zintegrowane są z Messengerem, dlatego z łatwością wyszukasz coś, co przypadnie Twojemu crushowi do gustu. Możesz wysłać taki filmik i po prostu przedstawić sytuację wprost, że chciałeś napisać, ale nie miałeś pomysłu, o czym napisać, więc chciałeś pokazać jej coś, co polubi. Jeśli dziewczyna jest otwarta na nowe znajomości, z pewnością doceni szczerość, a także idącą z nią oryginalność. Dodatkowe punkty dla Ciebie!

Dodatkowa rada: Nie wiesz za dużo o tej dziewczynie, dlatego nie masz pojęcia, jaki gif wybrać? Jest na to prosty sposób! Sprawdź listę wspólnych znajomych i napisz do jednej z tych osób z prośbą o pomoc. Wybierz taką, którą znasz najlepiej, a z pewnością sprzeda Ci kilka informacji o Twojej sympatii.

3. Zapytaj się o coś

Każdy lubi czuć się ważny i pomocny, dlatego możesz śmiało wykorzystać ten trik psychologiczny przy nawiązaniu kontaktu z dziewczyną przez fejsa. Najpierw musisz ustalić to, w czym Twoja sympatia się specjalizuje i posiada naprawdę sporą wiedzę. Następnie zagadaj do niej przez Facebooka. Poproś ją o pomoc w rozwiązaniu problemu związanego z wybranym zagadnieniem. Możesz też podkreślić to, że słyszałeś o jej zainteresowaniu danym tematem, dlatego zwracasz się o pomoc właśnie do niej. Zawarcie tej informacji to dobry pomysł, bo rozwieje jej obawy związane z tym, czemu akurat do niej piszesz, a nie kogoś innego.

Dodatkowa rada: Wykorzystaj jedną z zasad Cialdiniego i rozpocznij wiadomość od pytania, czy dziewczyna pomoże Ci z określonym problemem. Jeśli odpowie tak, będzie czuć się zobowiązana do tego, by spełnić obietnicę. Wytworzy się u niej także zaangażowanie w pomoc w rozwiązaniu problemu!

Najczęstsze pytania związane z zagadywaniem przez Facebooka

1. Łatwiej zagadać przez FB do dziewczyny, którą znam czy do tej, której nie znam?

Znacznie prostsze jest rozpoczynanie wiadomości z kobietami, które miałeś okazję poznać nawet przelotnie. Poza oczywistą korzyścią, jaką jest znajomość jej zainteresowań, przede wszystkim jesteś na jej liście znajomych, a to oznacza, że Twoja wiadomość nie trafi do folderu inne. Oznacza to, że taka kobieta dostanie powiadomienie z Twoją wiadomością, dlatego w sytuacji, gdy znasz już tę dziewczynę, masz znacznie większe szanse na skuteczne zagadanie do niej!

2. Czy istnieje metoda, dzięki której dziewczyna odpisze mi na 100%?

Niestety nie i nic nie da się z tym zrobić. Musisz być przygotowany na to, że część kobiet nie odpisze na Twoją próbę nawiązania kontaktu. Niektóre nie będą zainteresowane nową znajomością (np. mają chłopaka), inne z kolei zapomną odpisać lub w ogóle nie zobaczą Twojej wiadomości. Nie ma również gwarancji poderwania dziewczyny w sytuacji, gdy ta Ci odpisze. Możesz zwiększyć swoje szanse poprzez np. aktywne słuchanie, zadając pytania związane z zainteresowaniami i po prostu będąc sobą, jednak nie da się wyeliminować ryzyka niedopasowania.

3. Czy warto wysyłać wiadomości do kilku dziewczyn jednocześnie?

Jeśli jesteś nastawiony, by poznać jakąkolwiek dziewczynę jak najszybciej, to taka praktyka pozwoli zaoszczędzić Ci nieco czasu… jednak mimo to kategorycznie ją odradzamy! Każda dziewczyna lubi czuć się wyjątkowo, a to niejedyny powód, dla którego warto pisać indywidualnie. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli te dziewczyny to odkryją! Dlatego lepiej obierz taktykę, zgodnie z którą celujesz w jedną lub dwie dziewczyny, na których naprawdę Ci zależy. Nie warto działać na masową skalę.

Na zakończenie

Zagadywanie do dziewczyny przez FB to spore wyzwanie, ale jeśli naprawdę zależy Ci na niej, wówczas nie ma niemożliwego! Pamiętaj, że nie jest to aż tak trudne. Musisz pamiętać, aby być sobą i pisać do dziewczyny w związku z tym, co ją interesuje. Kobiety dostają dziesiątki wiadomości przez Facebooka, dlatego postaraj się o oryginalność. Unikaj banałów i udawania kogoś, kim nie jesteś.

Choć nie ma takiego schematu zagadywania przez fejsa do dziewczyn, który gwarantuje Ci 100% sukces, stosowanie naszych rad znacznie zwiększa Twoje szanse na nawiązanie relacji. Dlatego wyciągnij odpowiednie wnioski, wybierz sposób rozpoczęcia rozmowy i weź się do dzieła. Pamiętaj o tym, by pochwalić się w komentarzach po wszystkim, czy udało się zagadać do niej!

PS. W podrywie przez internet pomóc mogą jeszcze gotowe opisy na Tindera.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz