Jak zdobyć Pokecoins w Pokémon GO (nowe sposoby)

Pokecoins Pokemon GO

Pokémon Go to darmowa gra, jednak oferująca mikropłatności z wykorzystaniem Pokecoins. Dzięki naszemu poradnikowi poznasz proste sposoby na zdobycie monet Pokecoins za darmo, bez wydawania prawdziwych pieniędzy.  

pakiet-treneraDodatek dla każdego nowego gracza

Najszybszy sposób na zyskanie dodatkowych Pokecoins, to pakiet trenera, który pozwala jednorazowo doładować konto w grze aż o 2500 Pokecoins wraz z innymi przemiotami przydatnymi w grze.

Odbierz dodatkowe 2500 Pokecoins.

Pamiętaj, by podać ten sam numer telefonu na którym masz zainstalowaną grę Pokemon GO.

Szał Pokemon GO

Od kiedy Pokemon GO dostępny jest w Polsce na Androida i iOS, wszędzie możemy spotkać graczy przyklejonych do swoich telefonów, którzy chodzą po mieście i zdobywają Pokemony dzięki rozszerzonej rzeczywistości.

Wszystko co musisz wiedzieć o Pokemon Go Plus.

Gra pozwala graczom na łapanie, trenowanie, walkę pomiędzy swoimi pokemonami, zdobywanie aren i wiele więcej.

Czym są Pokecoins?

Mimo że Pokemony są darmową grą, nie znaczy to, że twórcy gry Nintendo nie chcą zarobić na graczach. W grze wbudowane są mikropłatności, które pozwalają zawodnikom prześcignąć pozostałych dzięki kupowaniu Pokecoins.

Pokecoins to wirtualna waluta w grze Pokemon GO

Złote monety pozwalają na zakupy jaj, inkubatorów, eliksirów, Pokeballów i innych rzeczy w grze.

Gracze, jeśli chcą, mogą wydać od 5zł do prawie 500zł na wirtualną walutę.

Pokecoins
Wirtualna waluta w grze Pokemon GO

Ceny wirtualnej waluty przedstawiają się następująco:

 • 100 Pokécoins – 4,89 zł
 • 550 Pokécoins – 23,99 zł
 • 1200 Pokécoins – 47,99 zł
 • 2500 Pokécoins – 94,99 zł
 • 5200 Pokécoins – 199,99 zł
 • 14500 Pokécoins – 479,99 zł

Za kupioną walutę możemy kupić w grze różne przydatne rzeczy:

Pokéballe:

 • 20 Poké Balls – 100 Pc(Pokécoins)
 • 100 Poké Balls – 460 Pc
 • 200 Poké Balls – 800 Pc

  items-pokemon-go
  Itemy do kupienia w grze za Pokecoins

Kadzidełka:

 • Incense – 80 Pc
 • 8 Incense – 500 Pc
 • 25 Incense – 1250 Pc

Szczęśliwe jaja:

 • Lucky Egg – 80 Pc
 • 8 Lucky Eggs – 500 Pc
 • 25 Lucky Eggs – 1250 Pc

Moduły wabiące:

 • Lure Module – 100 Pc
 • 8 Lure Module – 680 Pc

Inkubatory jaj:

 • Egg Incubator – 150 Pc

Udoskonalenie plecaka:

 • Bag Upgrade – 200 Pc

upgrades-pokemon-goAktualizacja katalogu Pokemonów:

 • Pokemon Storage Upgrade – 200 Pc

Zazwyczaj trzeba zapłacić za dodatkowe Pokecoinsy, aby naprawdę przyśpieszyć rozgrywkę. Wiadomo, nie każdy chce wydawać w grze prawdziwe pieniądze, dlatego na szczęście jest kilka sposobów na zdobycie darmowych Pokecoins.

Jak za darmo zdobyć monety Pokecoins

Najszybszym sposobem na dodatkowe 2500 Pokecoins to wykorzystanie jednorazowego pakietu trenera Pokemonów dostępnego dla każdego nowego gracza Pokemon GO.

Kliknij, aby odebrać swoje Pokecoins.

Pozostałe sposoby, to regularne i powolne zdobywanie waluty w grze, które opisujemy poniżej.

Areny i bitwy

Po pierwsze, gracze powinni być zaznajomieni z systemem Aren i bitew. Jeśli jesteś nowym graczem Pokemon Go, poczytaj przewodniki na temat walk Pokemonów, oraz jak zostać liderem areny, zanim zaczniesz martwić się o Pokecoins.

Zdobywanie aren

W celu uzyskania dostępu do stałego przypływu monet Pokecoins na nasze konto każdego dnia, gracze muszą wraz z wybraną drużyną przejmować areny zajęte przez przeciwne drużyny.

Wlicza się w to walka z licznymi trenerami broniącymi dostępu do areny, których liczba zależy od prestiżu danej areny – im większy prestiż, tym więcej trenerów do pokonania.

Oczywiście zawodnicy zawsze mogą zdobyć areny samodzielnie, jednak celem gry jest właśnie utrzymanie areny przez dany zespół tak długo, jak to tylko możliwe, dlatego współpraca podczas gry jest niezbędna.

Obrona aren

Kiedy drużyna przejmie arenę, ważne jest żeby zostawić w niej Pokemona stacjonującego, którego zadaniem będzie bronić jej przed atakami innych graczy.

Po zostawieniu Pokemona w arenie rola trenera się kończy. Każda arena, którą chroni Pokemon będzie zarabiała codziennie tak zwany „bonus obronny”, który wynosi 10 Pokecoins i naliczany jest co 20 godzin.

Bardziej ambitni trenerzy mogą chronić swoimi Pokemonami jednocześnie do 10 aren, co oznacza dodatkowe 100 Pokecoins każdego dnia.

Gra zespołowa

20 godzin oczekiwania na Pokecoinsy i ochrony areny to całkiem sporo czasu, dlatego tak ważna jest gra zespołowa. Biorąc pod uwagę jaką popularność zdobyło Pokemon GO, należy spodziewać się wielu prób przejęcia i obrony różnych aren, zanim zapewnimy sobie stabilne źródło dodatkowych Pokecoinsów każdego dnia. Z pewnością wielu graczy będzie próbowało przejmować każdą z aren.

Jak widzicie nie ma potrzeby wydawania prawdziwych pieniędzy w grze, ponieważ w prosty sposób można zyskać darmowe monety Pokecoins. Twoje Pokemony będą zarabiały dla Ciebie pieniądze w grze, dopóki arena nie zostanie przejęta przez inną drużynę.

Pakiet trenera pokemonów

Jednorazowy zestaw dla każdego nowego gracza pozwala otrzymać wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne w trakcie rozgrywki. Dzięki temu gracze, którzy odbiorą pakiet trenera zdobywają znaczącą przewagę nad pozostałymi, co pozwala im łapać lepsze pokemony i szybciej zdobywać kolejne poziomy.

W internecie powstało wiele historii na temat pakietów trenera. Wiele z nich nie działa, dlatego trzeba dobrze poszukać, aby znaleźć działający zestaw.

Usługa łączy się z naszym kontem gracza w grze Pokemon GO, sprawdza czy korzystaliśmy z usługi (z doładowania można skorzystać tylko raz), a następnie po podaniu numeru telefonu na którym zainstalowana jest gra, przesyła przedmioty z głównego serwera Nintendo.

Odbieranie monet

Po przejściu do zakładki “shop” w prawym górnym rogu znajdziesz małą ikonkę pokazującą ile Pokecoins danego dnia zdobył każdy z Pokemonów broniących dostępu do aren.

Monety można zebrać na własne konto co 20 godzin, dlatego warto w międzyczasie porobić w grze coś innego.

Życzymy owocnych łowów. Złap je wszystkie!

Aktualizacja

Pojawiła się nowa możliwość zdobycia 1800 dodatkowych pokecoins! Serwis wygrywa.pl jest organizatorem konkursu, w którym każdy, bez względu na poziom w grze może otrzymać 1800 Pokecoins.

Wystarczy przejść na stronę konkursową, oraz potwierdzić swój udział w losowaniu.

PS. Grasz w FIFĘ 17? Przygotowaliśmy dla ciebie poradnik jak zdobyć darmowe coinsy w FIFA 17 Ultimate Team.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

31 komentarze