Premiera Pokemon GO Plus – wszystko co musisz wiedzieć (+konkurs)

pokemon go plus

Pewnie wszyscy słyszeliście już o Pokemon GO, a przynajmniej coś obiło wam się o uszy. To światowy fenomen, który dzięki technologii przekroczył granicę oddzielającą gry od rzeczywistości.

Jednak wraz ze wzrostem popularności Pokemon GO, gracze szukają nowych możliwości na bardziej efektywną rozgrywkę.

Odbierz przedpremierowo Pokemon Go Plus.

Pokemon GO Plus jest dokładnie takim urządzeniem, którego potrzebują gracze. Wkrótce zobaczymy je w krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Bransoletka jest genialnym rozszerzeniem gry, którą musi posiadać każdy prawdziwy fan Pokemonów.

W poniższym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Pokemon GO Plus, oraz będziesz miał możliwość wygrania przedpremierowych zestawów.

Bransoletka Pokemon GO Plus do łapania Pokemonów

pokemongo plusOpaska Pokemon GO Plus, to małe urządzenie, które powoli cieszyć się grą w Pokemon GO podczas ruchu, bez konieczności wyciągania smartfona. Urządzenie łączy się z telefonem dzięki Bluetooth i informuje o wydarzeniach w grze, takich jak pojawienie się nowego Pokemona w pobliżu, wykorzystując diody LED i wibracje.

Pokemon Go Plus może być używane z każdym kompatybilnym smartfonem, który ma zainstalowaną grę Pokemon GO. Po szybkiej i prostej konfiguracji, gracze mają możliwość odkrywania i łapania Pokemonów jak nigdy wcześniej.

Jeśli smartfon i opaska są we własnym zasięgu, oba urządzenia zaczynają wibrować, gdy jakiś Pokemon znajduje się blisko. Wystarczy przycisnąć przycisk na Pokemon GO Plus, aby spróbować złapać Pokemona, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

  • Łatwy i wygodny sposób na łapanie Pokemonów i zbieranie przedmiotów.
  • Łap Pokemony za pomocą jednego prostego przycisku.
  • Zbieraj Pokeballe, jagody, jaja i inne przedmioty z Pokestopów, bez konieczności wyciągania smartfona.

Wygraj bransoletkę, oraz dodatkowe pokecoinsy.

Jak działa Pokemon Go Plus?

Dzięki dołączonej opasce, to małe urządzenie może być noszone na nadgarstku, przyczepione do koszulki, lub po prostu trzymane w kieszeni.

Kiedy Pokemon znajdzie się w pobliżu, dioda LED zacznie migać, a urządzenie lekko wibrować. Możesz wtedy skorzystać z aplikacji na telefonie, żeby sprawdzić jaki jest to Pokemon, lub nacisnąć przycisk na urządzeniu Plus, co oznacza rzucenie Pokeballa i próbę złapania Pokemona. Kolejne powiadomienia informują, czy udało się złapać stworka, czy uciekł.

Urządzenie Pokemon Go Plus powiadomi cię również, jeśli znajdziesz się w pobliży Pokestopu. W tym przypadku trzeba będzie już skorzystać z telefonu, żeby zebrać przedmioty.

opaska-pokemon-go

Do czego potrzebny mi Pokemon Go Plus?

Ponieważ urządzenie jest jedynie rozszerzeniem do gry, nie potrzebujesz go koniecznie kupować – wystarczy smartfon.

Jednak opaska może w znacznym stopniu ułatwić poszukiwania Pokestopów i Pokemonów i jest po prostu wygodniejsza. Nosząc urządzenie na nadgarstku możesz wykonywać za dnia wszystkie normalne czynności, od czasu do czasu zatrzymując się, jeśli w pobliżu znajdzie się Pokemon.

Czy bransoletka jest kompatybilna z moim telefonem?

Według oficjalnych informacji od Nintendo, urządzenie współpracuje ze wszystkimi telefonami iPhone od wersji 5, które mają zainstalowany system iOS w wersji co najmniej 8. Opaska nie jest kompatybilna z iPhonem 4S.

Jeśli chodzi o telefony z systemem Android, to potrzebujemy co najmniej 2 GB RAM, oraz Bluetooth w wersji 4.0 lub wyższy. Pokemon Go Plus działa na systemach Android 4.4 i nowsze.

Wydawcy zalecają grę, będąc podłączonym do sieci 3G/4G, aby uzyskać prawidłową lokalizację. Urządzenie może nie współpracować z telefonami bez nawigacji GPS, oraz podłączonych jedynie do sieci Wi-Fi.

Jaka jest specyfikacja urządzenia?

Zamawiając bransoletkę, dostajemy urządzenie Pokemon Go Plus, poliestrową opaskę na nadgarstek o wymiarach 4-7cm, oraz wymienną baterię litową CR2032.

Samo urządzenie wygląda jak wskaźnik w aplikacji (i na Mapach Google) o wymiarach 46 x 33 x 17,5mm i wadze 13g.

Ile kosztuje Pokemon Go Plus?

Urządzenie Bluetooth kosztuje 34,99£ w Wielkiej Brytanii, oraz 34,99$ w Stanach Zjednoczonych. Ceny w pozostałych krajach zależą od lokalnych dystrybutorów. W Polsce cena oscyluje w granicach 229zł.

Gdzie mogę kupić Pokemon Go Plus?

Nintento przechowuje urządzenia w Wielkiej Brytanii i stamtąd będzie wysyłka na europejski rynek. Można już oficjalnie zamówić urządzenie jako pre-order z datą nadania we wrześniu.

„Urządzenia Pokemon Go Plus dotrą do graczy we wrześniu, a nie jak wcześniej zapowiadano, pod koniec czerwca. Dziękujemy za waszą cierpliwość trenerzy!” pisze Nintendo na Twitterze.

Podobnie sytuacja wygląda w Stanach Zjednoczonych. Premiera urządzenia, wstępnie zapowiadana na koniec czerwca, przesunięta została na wrzesień.

W Polsce możecie szukać urządzeń w internecie na Ceneo, lub Allegro.

Wygraj opaskę Pokemon Go Plus!

Serwis wygrywa.pl oferuje przedpremierową możliwość zgarnięcia bransoletki w organizowanym przez siebie konkursie.

Przejdź na stronę konkursową i zdobądź co godzinę jedną z tysiąca opasek Go Plus, oraz dodatkowe Pokecoins.

Aktualizacja: Rzecznik Nintendo powiedział, że opóźnienie w sprzedaży Pokemon Go Plus nie wynika z problemów produkcyjnych. Twórcy wciąż testują urządzenie i upewniają się, że będzie właściwie współpracować z grą.

„Opóźnienie wynika z przygotowań do aktualizacji gry Pokemon Go, aby lepiej współpracowała z Pokemon Go Plus. Aby zapewnić rozgrywkę na najwyższym poziomie zdecydowaliśmy się przedłużyć czas do oficjalnego wydania urządzenia. Prosimy o zrozumienie.”

Znamy oficjalną datę premiery!

Według oświadczenia twórców gry, Niantic Labs – premiera urządzenia Pokemon Go Plus odbędzie się 16. września. Urządzenie będzie kosztowało 35$ na rynku amerykańskim.

Twórcy mają nadzieję, że nowy gadżet zatrzyma użytkowników w grze i spowolni gwałtowny spadek zainteresowania Pokemon Go w ostatnim czasie.

Kto będzie zamawiał Pokemon Go Plus? Pamiętajcie o naszym konkursie, gdzie do wygrania jest premierowe urządzenie.

Znudziło Ci się granie w Pokemon GO? Co powiesz na najnowszą grę FIFA17! Przeczytaj nasz nowy artykuł i zdobądź dodatkowe monety.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings